Vítejte

 

Na těchto stránkách budu publikovat mnou vytvořené místnosti a kampaně do počítačové hry Fish Fillets II.

Taky zde najdete spoustu návodů, jak pacovat s Fish Fillets 2 Editorem.

Novinky

20.02.2023 13:59

Aktualizace

Po letech jsem se podíval znova na stránky a pročistil od nefunkčních odkazů. Všechny místnosti a kampaně by měli jít stáhnout.
23.12.2012 19:02

Veselé Vánoce

Veselé Vánoce a šťastný nový rok 2013 vám přeje Scorpion. PS. znova nahrana na web kampan Scorpions rooms, a nahrán i původní editor k FF2 který už nelze z ofic. stranek stahnout.  
23.11.2011 13:20

Aktualizace

Proběhla aktualizace stránek, teď je už zase možné stahnout VŠECHNY mé kampaně a místnosti. Oficiální stránky databaze místnosti stále nefungují :(
20.05.2011 21:38

Sekce pro pobavení

Přidal jsem jednu záložku s názvem Pro pobavení, kde jsem sestřihal nějaký dabing ze hry do vtipné podoby, dobrou zábavu :)
08.11.2010 16:04

Oficiální stranky FF2 editoru nefungují

  Omluvám se všem, kteří si momentálně chtějí stáhnou nějakou mou kampaň. Většina jich je uložena přímo na oficiálních stránkách https://editor.fish-fillets.com , ty ale momentálně nefungují. Některé kampaně jsem nahodil znova, na ostatní si budete muset počkat, až zprovozní ofic. stránky.
05.11.2010 20:55

Práce na kampani pomalu pokračuje

Práce na kampani Krabí výprava pomalu pokračuje, nejde to tak rychle jako kdysi, ale pomalu se dostavam ke konci...
21.07.2010 18:00

Od Illidana

Návody od Ilidana byli přesunuty na metafish.webnode.cz. Více informací v diskuzi.
05.07.2010 17:06

Nová kampaň

Pro všechny nadšence ff2 mám dobrou zprávu, začal jsem dělat na nové kampani. Ješte pro ni nemám název, ale bude tam vystupovat vícero krabu, kteří budou muset vzájemě spolupracovat, aby se dostali ven z místnosti. Zatím mám jen hrubou představu příběhu a pár místností, ale myslím že se máte na co...
30.06.2010 18:18

Přidána nová chyba do videa Chyby

Trochu jsem poupravil místnost/video Chyby. Přejmenoval jsem ji na Chyby a triky, a přidal novou chybu, jak vzít radioaktivní hvezdičku, aniž by někoho zabila (samozřejme, jen když nemáte Agentku Žed k dispozici :).
30.04.2010 19:32

PORTAL F.D.T.O Epizoda 1.5

Menší pokračování PORTAL F.D.T.O je na světě.

Vyhledávání

Anketa

Kterou postavu z FF2 máte nejraději?

TOPlist

 


PageRank ukazatel

© 2008 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba webových stránek zdarmaWebnode